Do vyznačených polí ste zadali hodnotu, ktorá obsahuje neplatné znaky. Svoj výber zopakujte s použitím len platných znakov.

Produkt nemusí byť presnou zhodou Vášho vyhľadávania

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

 
 

74441-0001

Pluggable I/O Connector, SFP, SFP+, 20 Contacts, 1 x 1 (Single), Surface Mount, 74441 Series

MOLEX 74441-0001
×
×

Obrázok slúži len na ilustračné účely. Prosím, pozrite si popis produktu.

Výrobca:
MOLEX MOLEX
Výrobcovo č. položky:
74441-0001
Objednávací kód:
2426391
Sortiment
74441 Series
Známy ako aj:
GTIN UPC EAN: 800755998788
Karta technických údajov:
74441-0001   Dátový hárok
Zobraziť všetky technické dokumenty

Prehľad produktu

The 74441-0001 is a 20-circuit surface mount 2-row 0.80mm pitch SFP, SFP Plus (SFP+) host right angle connector. Z-axis pluggable with 0.38µm gold plating and gold-plated copper alloy contacts. This 74441 series connector is made of high temperature thermoplastic, can be used with EMI shield, 73927 SFP cage, 86025 LC duplex cable assembly, guide frame, 73939 HSSDC2 cable assembly, mates with SFP modules, suitable for module-to-board application.
  • Black colour
  • UL94V-0 flammability
  • Current rating per contact is 0.5A
  • Voltage rating is 30VAC/DC
  • Temperature range from -40 to 85°C

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Chcete vidieť podobné produkty? Stačí zvoliť požadované vlastnosti a stlačiť tlačidlo. ×


:
20Contacts

:
SFP, SFP+

:
1 x 1 (Single)

:
Surface Mount

:
74441 Series

Nájsť podobné produkty Vyberte a upravte atribúty vyššie na vyhľadanie podobných produktov.

Technická dokumentácia (5)

CAD súbory na stiahnutie

×

Zmluvné podmienky

CAD Models - Notice
CAD Models and drawings are provided to you on a revocable limited licence for your internal use only but remain the property of the manufacturer who retain all intellectual property rights and ownership. They are provided to assist you in decision making and as design guide but are not guaranteed to be error free, accurate or up to date and is not intended to be taken as advice.
Use of these CAD models and other options provided are downloaded and used entirely at your own risk and by continuing you confirm acceptance of the above.

Prijať Zrušiť

Známy ako aj

GTIN UPC EAN: 800755998788

1 920 Na sklade Potrebujete viac?

Objednajte si do 18:00

Tovar budete mať o 2 pracovných dní

Vzhľadom na podmienky na trhu sú dodacie lehoty len všeobecné, orientačné a môžu sa v krátkom čase zmeniť.

1,01 €

Ceny nie sú k dispozícii. Obráťte sa na oddelenie služieb zákazníkom.

Cena za:
ks (dodávané na celej cievke)
Viacero: 480 Minimum: 480
Množstvo Cena Vaša cena
 
 
480+ 1,01 €
Propagačná cena
Cena kontraktu
Cena len na internete
Zmluvná cena na internete
 
2400+ 0,954 €
Propagačná cena
Cena kontraktu
Cena len na internete
Zmluvná cena na internete
 
4800+ 0,906 €
Propagačná cena
Cena kontraktu
Cena len na internete
Zmluvná cena na internete
 
9600+ 0,888 €
Propagačná cena
Cena kontraktu
Cena len na internete
Zmluvná cena na internete
 
 
 

Ceny nie sú k dispozícii. Obráťte sa na oddelenie služieb zákazníkom.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Pridať do košíka Pridať do košíka Predbežná Objednávka
Pridať
Obmedzená položka
Pridať katalógové číslo /poznámku riadka
Celková cena:
Celková cena: ( )
Celková cena: --