Fibre Optic Testing Kits

: Našlo sa 10 produktov
Umiestnenie filtrov:
0 Zvolených filtrov
Našlo sa 10 produktov Kliknutím na tlačidlo Použiť filtre sa aktualizujú výsledky
Min./max. Dostupnosť

Po začiarknutí políčka Zapamätať si uložíme Vaše najnovšie preferencie filtra pre budúce vyhľadávania

Súlad
Min./max. Výrobca
Min./max. Kit Contents
Min./max. Product Range
Balenie

Zobrazenie zmluvných cien momentálne nie je k dispozícii. Zobrazené sú bežné predajné ceny. Pri spracovaní zadaných objednávok sa použijú zmluvné ceny.

 
Porovnaj vybraté produkty Porovnať (0)
Ďalšie vlastnosti Vlastnosti
Pridať vlastnosti tabuľky

Pridajte vlastnosti, ktoré chcete pridať do stĺpcov na konci tabuľky.

  Č. položky výrobcu Objednávací kód Popis / Výrobca
Dostupnosť Cena za
Cena
Množstvo
Kit Contents Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FTK1475
FTK1475 - Fibre Optic Test Kit, FI-500, SimpliFiber Pro MM & SM PMLS, VisiFault, 2 FindFibers, Cleaning Kit

2886170

Fibre Optic Test Kit, FI-500, SimpliFiber Pro MM & SM PMLS, VisiFault, 2 FindFibers, Cleaning Kit

FLUKE NETWORKS

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

Nebezpečná položka: Preprava tejto položky môže trvať dlhšie. Doručenie ostatných položiek objednávky nebude ovplyvnené.

1+ 7 750,00 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
FI-500, SimpliFiber Pro MM & SM PMLS, VisiFault, 2 FindFibers, Cleaning Kit & 1.2 mm Swabs SimpliFiber Series
33-931
33-931 - Fiber Optic Test Kit, 33-929 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x SC-SC Cables, Case

2283716

Fiber Optic Test Kit, 33-929 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x SC-SC Cables, Case

IDEAL

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

1+ 1 700,00 € 5+ 1 666,00 € 10+ 1 632,00 € 20+ 1 598,00 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
33-929 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x SC-SC Cables, Carrying Case, User Manual Ideal Fibre Optic Test Kit
FI-100
FI-100 - Fiber Optic Test Kit, 250/900µm and 2/3mm Adapter, Soft Carry Case, Instruction Manual, Sun Shade

2785031

Fiber Optic Test Kit, 250/900µm and 2/3mm Adapter, Soft Carry Case, Instruction Manual, Sun Shade

TEMPO

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

1+ 598,39 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
250/900µm Adapter, 2/3mm Adapter, Soft Carry Case, Instruction Manual, Sun Shade & Two AAA Batteries -
FOCTT2-KIT
FOCTT2-KIT - FIBRE OPTIC TERMINATION KIT

3220779

FIBRE OPTIC TERMINATION KIT

PANDUIT

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

1+ 815,97 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
OCTT2, FOLPC-2.5MM/2.5SM/1.25MM/1.25SM, FS115/FS116, Battery, FCCVR2 , Case, FLCC2/FSCC2/FSTC2 Kit OptiCam 2 Series
R158004
R158004 - DATA CABLE & POE VERIFIER KIT

3132429

DATA CABLE & POE VERIFIER KIT

TREND NETWORKS

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

1+ 650,44 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
PoE Pro Tester, Remote Units, Battery, Cables, F-81 Barrel Splice, Adapters, Wallet Wiring Card/Case -
FTK1375
FTK1375 - Fibre Optic Test Kit, FI-500, SimpliFiber Pro Multimode PMLS, VisiFault & 2 FindFibers

2886169

Fibre Optic Test Kit, FI-500, SimpliFiber Pro Multimode PMLS, VisiFault & 2 FindFibers

FLUKE NETWORKS

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

1+ 5 115,00 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
FI-500, SimpliFiber Pro Multimode PMLS Kit, VisiFault & 2 FindFibers SimpliFiber Series
SMT1650
SMT1650 - Fibre Optic Test Kit, Optical Power Meter and Singlemode Light Source

3771160

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Fibre Optic Test Kit, Optical Power Meter and Singlemode Light Source

TEMPO

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

Bez možnosti zrušenia alebo vrátenia

1+ 2 622,29 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
OPM510 Power Meter, SLS536 Light Source, SC/PC Adapter, Certificate of Conformance, Carry Case -
SMT1625
SMT1625 - Fibre Optic Test Kit, Optical Power Meter and Singlemode Light Source

3771159

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Fibre Optic Test Kit, Optical Power Meter and Singlemode Light Source

TEMPO

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

Bez možnosti zrušenia alebo vrátenia

1+ 2 295,19 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
OPM510 Power Meter, SLS535 Light Source, SC/PC Adapter, Certificate of Conformance, Carry Case -
SMTPON HP
SMTPON HP - Fibre Optic Test Kit, Optical Power Meter and Singlemode Light Source

3771161

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Fibre Optic Test Kit, Optical Power Meter and Singlemode Light Source

TEMPO

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

Bez možnosti zrušenia alebo vrátenia

1+ 2 206,80 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
OPM510 Power Meter, SLS530 Light Source, SC/PC Adapter, Certificate of Conformance, Carry Case -
FOCTT2-BKIT2
FOCTT2-BKIT2 - TEST KITS, FIBER OPTIC

3778671

 
Nový produkt
Dátum a šarža

TEST KITS, FIBER OPTIC

PANDUIT

Naposledy ste si zakúpili tento produkt. Zobrazenie v histórii objednávok

Each

Poplatok za doručenie: 25 EUR za jednu objednávku.  Dodacia lehota pre tovar na sklade je 5 pracovných dní

1+ 2 842,50 € 3+ 2 709,52 € 5+ 2 626,40 € 10+ 2 526,67 € 25+ 2 476,81 €

Obmedzená položka

Minimálny počet položiek pri objednávke: 1 Len násobky 1 Zadajte platné množstvo

Pridať
Min: 1 Mult: 1
LC, SC and ST Connectors, Batteries, Case, Launch Cords And One Cradle For Each OptiCam OptiCam 2 Series